Virtuálna realita - Anatómia človeka


Popis

Ide o najpokročilejšiu, platformu pre lekársku anatómiu, ktorá spája virtuálnu realitu (VR), zmiešanú realitu (MR) a rozšírenú realitu (AR) pre lekárske vzdelávanie. Human Anatomy VR produkt, ktorý poskytuje kompletný VR anatomický atlas v kombinácii s pokročilým 3D VR DICOM prehliadačom.

Pomocou mobilných zariadení, tabletov alebo VR okuliarov umožňuje táto výkonná technológia rozšíriť alebo nahradiť čas strávený študentami v pitevni. Dostupná licencia pre inštitúcie umožňuje zdieľať VR zážitok medzi inštruktorom a autorizovanými pozorovateľmi/študentmi v sociálne vzdialenej forme.

Podrobnosti


O nás

Slogan

Najväčšie simulátorové centrum na Slovensku

Kto sme

Centrum simulátorovej a virtuálnej medicíny LF UPJŠ v Košiciach predstavuje novú éru interaktívnej výučby lekárskych i nelekárskych odborov a prináša úplne nový pohľad na moderné riešenia vo výučbovom procese. Zároveň poskytuje pre študentov možnosti doplnenia teoretických vedomostí praktickým nácvikom na maximálne realistických simulátoroch.

The Center for Simulator and Virtual Medicine of the Faculty of Medicine UPJŠ in Košice represents a new era of interactive teaching of medical and non-medical disciplines and brings an entirely new perspective on modern solutions in the teaching process. At the same time, it provides students with the opportunity to supplement their theoretical knowledge with practical training on the most realistic simulators.

Adresa

Trieda SNP 1, Košice

Lekárska fakulta, 3. poschodie (oproti dekanátu)

Získajte trasu

Otváracie hodiny

pondelok

08:00 – 19:30

utorok

08:00 – 19:30

streda

08:00 – 19:30

štvrtok

08:00 – 19:30

piatok

08:00 – 15:30

sobota

Zatvorené

nedeľa

Zatvorené